TÜRK OCAKLARI’NDAN GENEL BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet ÖZ Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 
PROF. DR. MEHMET ÖZ: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN MİLLİ DURUŞU ÇOK NETTİR
 
Türkiye Kamu-Sen’in yeni Genel Başkanı ve yeni Yönetim Kurulunu ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu belirten Prof. Dr. Mehmet Öz, “Çalışma hayatı ve milli meselelerde Türkiye Kamu-Sen’in duruşu son derece nettir. Bu alanlardaki çalışmaları ve katkıları ortadadır. Bundan sonraki süreçte de Türkiye Kamu-Sen’le her zaman ortak çalışmalara imza atacağımıza inanıyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
 
ÖNDER KAHVECİ: TÜRK OCAKLARI İLE BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ
 
Genel Başkanımız Önder Kahveci ise, Türk Ocakları Genel Başkanı ve heyetinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Bölgesel şartların her geçen gün daha da zora girdiği bir dönemde bulunduğumuz coğrafyada Türklük şuurunu kendine şiar edinen ve bu bilinci toplumun her kesimiyle paylaşan Türk Ocaklarının yüklendiği misyonu son derece önemsiyoruz. Bu milletin dertleriyle yoğrulan, milli ve manevi her konuda tarafı sadece devletinden ve milletinden yana olan Türkiye Kamu-Sen her zaman Türk Ocakları ile güzel ve başarılı çalışmalara imza atmaya devam edecektir. Kıymetli heyetinizin ziyaretinden dolayı bir kez daha camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.