Dört tarafı denizlerle çevrili, dört mevsimin aynı anda yaşandığı tüm yabancıların gözü olan rüyalar ülkesi TÜRKİYEM.

Bu ülkenin hür ve bağımsız kalması için, Başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere ecdadımız kanı pahasına savaşarak çocuklarına bırakmıştır.

Gel gör ki rüyalar ülkesi Türkiye’yi idare edenler güzel Ülkemi koruyamadıkları gibi parselleyerek yabancılara satmaktadırlar. İnsanlarına gerekli hizmeti verememektedirler. Kendi siyasi gelecekleri için ABD’yi ve AB’yi arkalarına alarak siyasi ve ekonomik zulüm uygulamaktadırlar.

Türkiye’yi idare edenler, on iki milyon insanını işsiz bırakmıştır. İş yerleri açacağına yardım dağıtarak tembel bir toplum yaratmaya çalışmaktadır. İnsanları fakir fukara edebiyatıyla dilenci durumuna düşürmüştür. İşsizlikten bunalan gençler ana ve babalarına isyan eder duruma gelmiş, Türk aile yapısı bozulmuştur. ABD ve AB’nin eskiden beri istediği Türk aile yapısını felce uğratmak ve bitirmektir. Türk aile yapısını yıktıktan sonra zaten Türkiye ve Türk Milleti diye bir varlığın esamesi bile olmayacağını çok iyi bilmektedirler.

Son günlerde Türk Devletine ve Türk Milletine karşı hayasızca bir saldırı yapılmaktadır. Bunun öncülüğünü de bugünkü hükümet çekmektedir. Milliyetçi düşünceye “ırkçı” “kafatasçı” diyerek tahrik etmektedir. İnsanların psikolojisini bozarak, olabilecek ferdi ve fevri hareketlerden nemalanmaya çalışarak siyaset yapmaktadır. İnşallah Türk Milleti vakur davranışını gösterecek bu oyunu bozacaktır.

Ey hükümet aklını başına topla! Milletin içi kan ağlıyor. Memurunu, işçini, emeklini, esnafını, çiftçini açlık sınırının altında bıraktın; bunlara çözüm bulacağına provokatörlük  yapma, milletini devletini seven sahip çıkan insanları “kafatasçılıkla” itham etme! Bu insanlar ne ırkçıdır ne kafatasçıdır, milletin ta kendisidir. Bu millet sahipsiz değildir. Allah’ın inayeti Türk Milletinin üzerinden eksik olmayacaktır.

Türk Milleti, hür ve bağımsız mutlu geleceğinden emin bir şekilde bu ülkede yaşamaya devam edecektir. İnşallah.

Bünyamin POLAT

 Türk Emekli-Sen

 Genel Sekreteri