GELECEK BİZİZ,BİZ GELECEĞİZ, HER GÜN DAHA DA GÜÇLÜYÜZ!

Konfederasyonumuza bağlı Türk Enerji-Sen’in mücadelesi meyvelerini vermeye devam ediyor. Güçlü, azimli ve kararlı bir şekilde yoluna devam eden Türk Enerji-Sen saflarına katılan yeni neferlerle sendikal alanda gücüne güç katıyor.
 
Anadolu-Sen Konfederasyonu çatısı altında 10 No'lu Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolunda faaliyet gösteren Eksen Enerji-Sen eski Genel Başkanı Sayın Zekeriya ÖZBEN, eski Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve sendika üyeleri ile birlikte Türk Enerji-Sen saflarına katılma kararı aldı.
 
Aynı hizmet kolunda, aynı inanç ve ortak değerlerle sendikacılık yapan Eksen Enerji-Sen’in eski Genel başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve sendika üyeleri  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Tümer’in de hazır bulunduğu törende Türk Enerji-Sen’e katıldılar.
 
KAHVECİ: TÜRKİYE KAMU-SEN GÜCÜNE GÜÇ KATARAK YOLUNA DEVAM EDİYOR
 
Düzenlenen katılım töreninde konuşan Genel Başkan Önder Kahveci, “Türkiye sevdalılarını bu çatı altında görmek bizleri mutlu etmiştir” dedi. Kahveci, “Ülkemizin içerisinden geçtiği, her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan böylesine zorlu bir dönemde, tıpkı bizler gibi vatanını, milletini ve devletini her şeyin önüne koyarak "BİZİM İLKEMİZ ÖNCE ÜLKEMİZ" diyen Türkiye sevdalısı yeni yol arkadaşlarımızın gücümüze güç katması, enerji hizmet kolumuzdaki hak ve adalet mücadelemize büyük katkı sağlayacaktır.
 
TEK YÜREK ve TEK BİLEK olarak birlikte yol yürüyeceğimiz Sayın Zekeriya ÖZBEN ve arkadaşlarına camiamıza hoş geldiniz diyor, bu  katılımın TÜRKİYE KAMU-SEN konfederasyonumuza, TÜRK ENERJİ-SEN sendikamıza, Türk çalışma hayatına, kamu çalışanlarına hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyoruz” dedi.