GENEL BAŞKANIMIZ ÖNDER KAHVECİ TESK GENEL KURULUNA KATILDI

Türkiye Kamu-Sen  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanımız Ahmet Demirci, konfederasyonumuzun da üyesi olduğu Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun (TESK) 20. Olağan Genel Kuruluna katıldı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılarak davetlilere seslendiği Genel Kurulda, iş, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri de hazır bulundu.
 
KAHVECİ: YENİ YÖNETİME ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM
 
“TESK’in 20. Olağan Genel Kurulunun başta Esnaf ve Sanatkarlar camiası olmak üzere ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyen Genel Başkanımız Önder Kahveci, “Türkiye-AB Karma istişare Komitesi çatısı altında birlikte mücadele verdiğimiz ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından TESK’in Olağan Genel Kurulunun hayırla vesile olmasını diliyorum. İstihdamın ve aile ekonomisinin en önemli dayanaklarından olan esnaf ve sanatkarların üst kuruluşu olan bu güzide konfederasyonun yeni dönemde de toplumun dinamiklerini savunmaya ve canlı tutmaya yönelik faaliyetlerini sürdüreceğine inanıyor, yeni seçilecek Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum” dedi.