SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’I ZİYARET ETTİK

Genel Başkanımız Önder Kahveci Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti. Ziyarette Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer ile Genel Merkez Yöneticileri de hazır bulundu.
KAHVECİ: ÇALIŞANLARIN MUTLULUĞU HİZMET KALİTESİNİ DOĞRUDAN ETKİLEMEKTEDİR
Genel Başkan Önder Kahveci, “Toplu sözleşme sürecinin devam ettiği şu günlerde bakanlığınızın çalışanlara karşı göstereceği hassasiyet bizler için çok önemli. Bu bakımdan birikmiş sorunları bulunan enerji ve maden hizmet kolu çalışanlarımızın mutlu olması, motive olması için sizlerden de destek bekliyoruz. Çalışanların mutluluğu verilen hizmetin kalitesini de doğrudan etkileyecektir. 
Sanayi ve teknoloji ülkemizin geleceğe emin adımlarla yürümesi için ihtiyacımız olan en önemli başlıklardandır. Bakanlığınızın yapacağı değerli çalışmalar geleceğe ışık tutacaktır. Türkiye Kamu-Sen olarak hem sorunların çözülmesi hem de kaliteli hizmet  sunulması noktasında elimizden gelen desteği vermeye her zaman hazırız” dedi.
BAKAN VARANK: BİLGİ VE BİRİKİMLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye Kamu-Sen’in bilgi ve birikimlerinden her zaman faydalanmak istediklerini ifade ederken, Bakanlık bünyesinde görev yapan kamu çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında gerekli çabayı sarf edeceklerini kaydetti.