“BİR MİLLET KAHRAMANLARI İLE YAŞAR”

Genel Başkanımız Önder Kahveci, Türkiye Kamu-Sen Şehit Yakınları ve Gaziler Komisyonunun düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Katılımcıları selamlayarak konuşmasına başlayan Genel Başkan Kahveci, “Ne şehitlerimizi, ne de gazilerimizi asla unutmayacağız” dedi. “Sizler bizlere emanetsiniz, bizlerde emanete sahip çıkmakla yükümlüyüz” diyen Genel Başkanımız Önder Kahveci, “Biz şehitliğin, Gaziliğin ne olduğunu bilen bunu özümsemiş bir sivil toplum kuruluşuyuz. Her zaman bu hassasiyetimiz olmuştur. Bu nedenle kendi bünyemizde bir komisyon kurduk ve sizlerin yaşadığı sorunları çözelim, yalnız olmadığınızı gösterelim istedik. 
Bizler bugün bu topraklar üstünde onurlu bir yaşam sürüyorsak eğer bunu şehitlerimiz ve gazilerimize borçluyuz. Bizler asla şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi unutmayacağız. 
Türkiye Kamu-Sen Şehit Yakınları ve Gaziler Komisyonumuz sorunlarınızı, problemlerinizi bize getiriyor, bizde kamu kurumlarına, hükümete, ilgili Bakanlara sorunları iletiyoruz, çözümler bulmaya çalışıyoruz.
Şunu herkes bilmelidir ki, Türkiye Kamu-Sen her daim Şehit yakınları ve gazilerin yanındadır. Bir millet kahramanları ile yaşar. Biz kahramanlarımızı asla unutmayacağız. 
Çanakkale’de, İstiklal savaşında, terörle mücadelede, 15 Temmuz’da bu ülkenin birliği ve beraberliği için canlarını veren şehitlerimizi asla unutmuyoruz. Onları rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı bir ömür diliyorum. 
Yaklaşan Ramazan bayramınızı şimdiden kutlarken, dünyanın farklı bölgelerinde zulüm gören tüm müslüman ve Türk kardeşlerimizin bir an önce esenliğe kavuşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

GAZİOĞLU:  EMANETE SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR

Şehit Yakınları ve Gaziler Komisyonu Başkanı Gazi Abdullah Gazioğlu ise yaptığı konuşmada, Komisyon olarak şehit yakınları ve gazilerle sürekli irtibat halinde olduklarını, onların sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında çaba sarf ettiklerinin altını çizdi. “Şehitlerimizin emanetlerine sonuna kadar sahip çıkacağız” diyen Gazioğlu,  “Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz bizlerin baş tacıdır. Emanete sahip çıkmak, onların yüzlerini güldürmek bizim boynumuzun borcudur” dedi.