DÖRT SENDİKAMIZIN 6. OLAĞAN GENEL KURULLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Konfederasyonumuza bağlı Türk Sağlık-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, Türk Tarım Orman-Sen ve Türk İmar-Sen’in 6. Olağan Genel Kurulları gerçekleştirildi.

Türk Sağlık-Sen’de Genel Başkan Önder Kahveci ile Türk Tarım Orman-Sen’de Ahmet Demirci yeniden güven tazelerken, Türk İmar-Sen’de Salih Demir, Türk Yerel Hizmet-Sen’de ise Mustafa Yorulmaz Genel Başkanlık görevine yeni seçilen isimler oldular.

Türk Sağlık-Sen 6. Olağan Genel Kurulunda, İsmail Türk,  Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal, Reşat Yücel Yusuf Alan ve Adem Demir Genel Merkez Yöneticisi olarak seçildiler.

Türk Yerel Hizmet-Sen’de ise, Ali Rıza Kayar, Mustafa Ali Algın, Hasan Hüseyin Uygun ve Hüseyin Arslanköylü Yönetim Kuruluna seçilen isimler oldular.

Türk Tarım Orman-Sen’de ise yönetim, Sebahattin Öztürk, Mehmet Uğur Özdemir, Selim Sarı ve Mustafa Buyruk isimlerinden oluştu.

Türk İmar-Sen’de ise, Ethem Yaşaryılmaz ve Ali Rıza Gül göreve seçilen isimler oldu.

Sendikalarımızın Genel Başkanları Genel Kurul sonuçlarının ardından yaptıkları teşekkür konuşmalarında, seçim sürecinin geride kaldığını, kendilerini bu göreve layık gören tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ettiklerini belirterek, bundan sonraki dönemde tek amaç ve hedeflerinin sendikalarını ve Türkiye Kamu-Sen’i daha ileriye taşıyarak kamu görevlerinin hak ve mücadelelerinde kararlı bir şekilde yola devam etmek olduğunun altını çizdiler.